Maseczka pod oczy z Acerolą

Maseczka pod oczy z Acerolą i witaminą C  pod oczy to profesjonalna maska algowa, która po wymieszaniu z wodą daje gęstą masę, która jest natychmiast gotową do użycia.

A co wyróżnia maseczkę pod oczy z Acerolą?

Po pierwsze maseczka z acerolą posiada niesamowite właściwości regenerujące i odmładzające skórę starzejącą się, zniszczoną, pożółkłą, z przebarwieniami. Po drugie posiada wysokie stężenie witaminy C.  Jest to sprawka owocu Acerola, który jest znany z najwyższej zawartości witaminy C (stężenie sięga aż 17%). Owoce Acerola zwiera również witaminę PP i witaminę A.

Dlaczego witamina C jest tak ważna?

Podsumowując: maseczka pod oczy z Acerolą pod oczy swoim działaniem hamuje i redukuje efekty starzenia się skóry. Posiada właściwości rozjaśniania powstałych przebarwień skóry. Tonizuje i uelastycznia skórę.

Maseczka z Acerolą pod oczy - cudowne jej właściwości:

Jak przygotować maseczkę Peel Off z Acerolą pod oczy:

  1. najlepiej stosować w proporcji 2:3 (2 jednostki maski z Acerolą rozpuszczamy w 3 częściach wody mineralnej lub źródlanej, niegazowanej),
  2. należy mieszać ją do uzyskania gładkiej, jednolitej konsystencji,
  3. następnie szybko nałożyć maseczkę Peel Off z Acerolą na twarz i szyję,
  4. po 15 do 20 minut ściągnąć maseczkę z twarzy, zaczynając od krawędzi,
  5. na koniec: twarz i szyję przemyć wodą.

Podsumowuj Acerola to naturalna lewoskrętna witamina C. Acerola to owoc z rekordową zawartością witaminy C. Jest to bomba witaminowa. Jeden owoc aceroli ważący 4,5 g ma tyle witaminy C co kilogram cytryn. Acerola to ważny antyoksydant dla systemu odpornościowego który pomaga obniżyć poziom wolnych rodników które przyczyniają się do zachorowania na raka.

 

Projekt i realizacja strony www - DevilArt